:: به فروشگاه finall خوش آمدید ::

:: محصولات شاخه فیلمهای سینمایی با حرف ق ::
بنربنربنر
خريد پستي فيلم قرق
سال 1285، دوره استبداد صغير، ماژور دادخان، نماينده دولت، مأموريت مي يابد تا منطقه اي را از شر ياغيان خلاص كند. او در عملياتي يكي از افراد جان محمدخان به نام ماشاءالله و سوارانش را دستگير و راضي به همكاري مي كند.
قیمت : 30,000 ریال
خريد پستي فيلم ايراني قرمز
فيلم سينمايي قرمز محصول سال 1377 ايران و كارگردان آن فريدون جيراني مي باشد. بازيگران اصلي اين فيلم زيبا كه برنده جوايز متعددي هم شده است، محمدرضا فروتن، هديه تهراني، كمند امير سليماني و سعيد پيردوست مي باشند...
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي قافله
در يك درگيري بين نيروهاي انتظامي و قاچاقچيان يك افسر كشته مي شود. سروان يوسف پير بلوچ، پسر عموي مقتول براي رسيدگي به پرونده يك سرقت به بلوچستان منتقل مي شود. - توجه: اين فيلم را بايد به همراه 7 فيلم ديگر خريد نماييد.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي قلبهاي ناآرام
بابك در يك ميهماني بر اثر اتفاقي از بلندي پرتاب مي شود و دچار مرگ مغزي مي شود. در بيمارستاني كه بابك را بستري كرده اند، دختري به نام مريم نيز بستري است و براي زنده ماندن نياز به پيوند قلب دارد. پزشك معالج مريم متوجه مي شود كه قلب بابك را مي توان به مريم پيوند زد.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي قلقلك
دو تا آدم آسمون جل تصمیم می گیرند یک داور بین المللی فوتبال به نام خسرو ماجدی را که برنده دومیلیون دلار جایزه نقدی فیفا شده را بدزدند و به جایش امیر سرخوش زاده را که شباهت عجیبی به آقای داور دارد.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي قاعده بازي
نارگيل در يك جريان كاملاً با فرشته آشنا مي شود. اما تعلق نارگيل به دارودسته «ندارها» و تعلق فرشته به دارودسته «داراها» مانع از پيوند آن دو مي شود. وقتي نارگيل براي خواستگاري به جشن داراها وارد مي شود، در آنجا پدربزرگ خود اسرافيل خان را مي بيند و اين رويارويي، اسرافيل را روانه بيمارستان مي كند.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي قصه دلها
حامد پسر شروري است كه با پدر و برادرش زندگي مي كند و رابطه او با دوستان ناباب مدام براي پدرش مشكل ساز مي شود. پدر حامد كاري براي او در يك كارخانه پيدا مي كند...
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي قرنطينه
واني به نام سهيل با تكيه به ثروت پدرش، فقط به خوش گذراني مشغول است. او شبي در بازگشت از يك مهماني تصادف مي كند و مجروح مي شود. مقصر از صحنه مي گريزد و دختري به نام سميه او را به بيمارستان مي رساند...
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي قصه پريا
داستان فيلم درباره زني به نام حديث مسرور است كه لابلاي خاطرات پسرعموي خود سياوش مسرور با دختر جواني مواجه مي شود كه زندگي هر دوي آنها را تغيير مي دهد.
قیمت : 30,000 ریال