:: به فروشگاه finall خوش آمدید ::

:: محصولات شاخه فیلمهای سینمایی با حرف د ::
بنربنربنر
خريد پستي فيلم ايراني دادشاه
فيلم سينمايي دادشاه را ابراهيم معتمدي نژاد، هادي سيف و حبيب كاوش در سال 1362 نگاشته و حبيب كاوش در همان سال آن را كارگرداني كرده است. در اين فيلم به ياد ماندني، سعيد راد، جعفر والي، آهو خردمند، زنده ياد خسرو شكيبايي و جمعي ديگر از هنرمندان مشهور سينماي ايران ايفاي نقش كرده اند...
قیمت : 30,000 ریال
خريد پستي فيلم ايراني در مسير تندباد
يلم سينمايي در مسير تندباد، محصول سال 1367 مي باشد كه توسط مسعود جعفري جوزاني نگاشته و كارگرداني شده است. بازيگران اصلي اين فيلم، عزت اله انتظامي، مجيد مظفري، فردوس كاوياني، شهلا رياحي و جمعي ديگر از هنرمندان مشهور سينماي كشورمان مي باشند.
قیمت : 30,000 ریال
فیلم سینمایی دادگاهی در گندم زار
فیلم دادگاهی در گندم زار به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی از شبکه نمایش پخش می‌شود.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي دختر ايروني
مريم كه دختري مستقل و متكي به نفس است، پس از بازنشستگي پدرش اداره كارگاه مجسمه سازي او را به عهده مي گيرد. او با وجود خواستگاران زيادش حاضر به ازدواج نيست، اما دختردايي اش نغمه، چون خواستگار ندارد دچار افسردگي شده و دست به خودكشي مي زند كه نجاتش مي دهند.
قیمت : 15,000 ریال
فيلم سينمايي دختر ميليونر
خلاصه داستان: داستان دختری است که با مرگ پدرش صاحب ثروت میلیونی می گردد . پسر عموی دختر میلیونر در صدد تصاحب ثروت وی می باشد اما بر اثر یک اتفاق او با دو نفر آشنا می شود و …
قیمت : 15,000 ریال
فيلم سينمايي دايره زنگي
هران - جمعه؛ محمد و شیرین تنها تا بعدازظهر فرصت دارند هزینه صافكاری ماشین تصادفی را كه سوار آن هستند تامین كنند، شیرین جرات ندارد ماشین پدر را كه یواشكی از خانه بیرون آورده و با آن تصادف كرده...
قیمت : 15,000 ریال
فيلم سينمايي ديوار
پدر يك خانواده كه موتورسوار روي ديوار مرگ است، دچار حادثه مي‌شود و دختر و پسر او براي گذران زندگي، كار پدر را در پيش مي‌گيرند.
قیمت : 15,000 ریال
فيلم سينمايي درباره الي
سه روز تعطيل است و چند خانواده جوان براي تفريح راهي شمال اند. آنها دانشجويان سابق دانشكده حقوق هستند. سپيده و همسرش امير يك دختر خردسال دارند. شهره و همسرش با دو فرزند خردسال شان هستند كه يكي از آنها آرش است.
قیمت : 15,000 ریال
فيلم سينمايي دعوت
چند زوج مختلف با بحراني مشابه مواجه مي شوند كه هر كدام بنا به تصميم خودشان واكنش مختلفي درباره آن از خود بروز مي دهند.
قیمت : 15,000 ریال
فيلم سينمايي دل شكسته
دلشکسته داستان دلبستگی دو جوان با طرز فکر متفاوت و از دو خانواده مختلف است که مجبور مى شوند با هم پايانامه بدهند بدين منظور براى آشنا کردن هم ديگر از جهان هاى خود دوستان يکديگر را به هم نشان مى دهند.
قیمت : 15,000 ریال
فيلم سينمايي دلخون
عماد به خاطر شكي كه به همسرش داشته او را به قتل رسانده است و اكنون منتظر صدور و اجراي حكم اعدام مي باشد كه با ورود سيما به عنوان وكيل تسخيري و پيشنهاد غافلگير كننده اي كه مي دهد ماجرا شكل ديگري پيدا مي كند.
قیمت : 15,000 ریال
فيلم سينمايي دلداده
داستان دختري است كه بعد از سالها اقامت در خارج از كشور به ايران بازگشته و قصد ازدواج دارد.
قیمت : 15,000 ریال
فيلم سينمايي ده رقمي
«فيروز سيزده»، يك دزد ناشي است كه هر جا مي رود با خود نحسي به همراه مي برد. او در جريان سرقت از خانه اي متروك، فرشي را مي دزدد كه بعداً مي فهمد آن را پيشتر عده اي از موزه فرش دزديده اند.
قیمت : 15,000 ریال
فيلم سينمايي دو خواهر
داستان فيلم درباره جواني كلاهبردار است كه همزمان با دو خواهر در چهره هاي متفاوت ارتباط برقرار مي كند.
قیمت : 15,000 ریال
فيلم سينمايي دوزخ،برزخ،بهشت
اپيزود اول: زن و شوهري پس از سالها همديگر را مي بينند. اپيزود دوم: مردي پس از سالها ياد عشق قديمي اش مي افتد. اپيزود سوم: زني تصميم مي گيرد پس از مرگ شوهرش، كار او را ادامه دهد.
قیمت : 15,000 ریال