:: به فروشگاه finall خوش آمدید ::

:: محصولات شاخه فیلمهای سینمایی ایرانی ::
بنربنربنر
خريد پستي مجموعه فيلمهاي فرامرز قريبيان
مجموعه بي نظير فيلمهاي حادثه اي فرامرز قريبيان شامل 23 فيلم حادثه اي و اكشن از اين هنرمند محبوب كشورمان در 5 دي وي دي مي باشد كه با زحمات زياد و با كيفيت عالي تقديم حضور شما هواداران اين بازيگر نامي مي شود. ليست فيلمها را در توضيحات ببينيد.
قیمت : 120,000 ریال
خريد پستي فيلم ترانزيت
فيلم سينمايي ترانزيت ساخته سيد علي سجادي حسيني مي باشد و جزو كمياب ترين فيلم هاي فرامرز قريبيان مي باشد.
قیمت : 100,000 ریال
فيلم سينمايي فوتبالي ها
ماجراي صعود يك تيم فوتبال دسته اولي به ليگ برتر و مشكلاتي كه در اين مسير برايشان پيش مي آيد. با ورود مربي برزيلي اين مشكلات چند برابر مي شود و همه چيز به شكلي درهم و برهم اتفاق مي افتد.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي كتاب قانون
مهندس رحمان توانا، كارمند عاليرتبه ي دولتي، در مأموريتي خارج از كشور، به يك دختر زيباي مسيحي دل مي بندد. پس از ماجراهايي، سرانجام دختر به دين اسلام مشرف مي شود و به همراه رحمان به ايران باز مي گردد.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي كلبه
(بيرون آوردن مردگان) داستان چهار دانشجو است كه براي انجام تحقيقات راهي غسالخانه اي در جنگل مي شوند. اما در آغاز تحقيقات شب هنگام اتفاقاتي مي افتد كه گويي نبايد به اين سفر مي آمدند.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي كيش و مات
داستان جواني به نام بهروز است كه دست به هر كاري مي زند شكست مي خورد. بهروز به جاي اينكه دليل ناكامي هايش را بيابد، فكر مي كند آدم بدشانسي است و چون بدشانسي هايش تداوم مي يابد، دست به خودكشي مي زند
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي كيفر
مردي ميانسال به دليل قتل يك جوان در آستانه قصاص است. خانواده وي در تلاش جلب رضايت اولياء دم هستند و در اين رابطه مبلغي را به عنوان پول ديه جور كرده اند كه هنگام انتقال آن از بانك توسط چند سارق دزديده مي شود و...
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي كنسرت روي آب
هدايت هاشمي صاحب آژانس املاك و شخص سرشناس و بسيار متمولي است كه همسرش منير قصد دارد برايش زن ديگري بگيرد كه دليلش را بيان نمي كند. ولي هدايت از اين موضوع ناراضي است و حاضر به انجام چنين كاري نيست.
قیمت : 30,000 ریال
مجموعه فیلمهای دفاع مقدس
مجموعه ای از بهترین فیلمهای دفاع مقدس در یک دی وی دی
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي پادزهر
جلال از همسرش جدا مي شود و با همكاري يك كلاهبردار به سرقت از يك خانه ي مسكوني اقدام مي كند. - توجه: اين فيلم را بايد با 7 فيلم سينمايي ايراني ديگر خريد نماييد.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي پرواز از اردوگاه
سرگرد خلبان عباس حلمي پس از دست يافتن به اطلاعات مهمي در عمليات شناسايي به اسارت نيروهاي عراقي در مي آيد. عباس حلمي با همكاري ساير اسراي ايراني، نقشه فرار از اردوگاه را براي رساندن اطلاعات خود به نيروهاي ايراني طرح ريزي مي كند. - توجه: اين فيلم را بايد با 7 فيلم سينمايي ايراني ديگر خريد نماييد.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي پاتك
يك سرگرد ارتش به همراه افرادش كه پسرش نيز در ميان آنهاست، به مأموريت انفجار پل الخليل در خاك عراق مي روند. اما حين عمليات، پسر سرگرد به شهادت مي رسد و او به همراه افرادش به اسارت نيروهاي عراقي درمي آيند.- توجه: اين فيلم را بايد به همراه 7 فيلم سينمايي ايراني ديگر خريد نماييد.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي پر پرواز
بابك خواننده و آهنگساز جوان تلاش مي كند تا با كمك نامزدش ستاره مجوز انتشار نخستين كاست موسيقي خود را بگيرد، اما با موانعي روبروست. درهمين حال به وسيله دوست ستاره با دختري بنام ياسمن آشنا مي شود كه پدرش صاحب يك مؤسسه توليد نوار كاست و CD موسيقي است.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي پيك نيك درميدان جنگ
سهراب جوان ساده دل روستايي است كه در جبهه مسئول نگهداري حيوانات گردان است، اما به خاطر اشتباهي كه صورت مي گيرد از خط مقدم جبهه سر در مي آورد جايي كه برادرش فرمانده آنجاست....
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي پيتزا مخلوط
منوچهر و غلام دو پسرعمو و كارگر يك پيتزافروشي بزرگ اند كه توسط حاجي اداره مي شود. منوچهر و غلام به علت نداشتن مكاني براي زندگي شب ها را هم در همين پيتزافروشي سر مي كنند. حاجي قصد رفتن به زيارت مي كند و كليد منزل خود را براي مراقبت و آبياري گل هايش...
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي پاتو زمين نذار
داستان مردي است كه از قدرت و وضعيت مالي خوبي برخوردار است اما اتفاقي باعث دگرگوني و تحول در زندگي او مي شود....
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي پستچي3بار در نميزند
داستان مردي است كه به خاطر تسويه حساب شخصي با مردي ديگر، دختر او را گروگان مي گيرد و به خانه اي در خارج از شهر مي رود و منتظر آن مرد مي ماند. اما سرنوشت ديگري در اين خانه متروكه در انتظار آنهاست.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي پسرآدم،دختر حوا
مينا بزرگمهر و فرهود زندي دو وكيل جوان و تازه كار هستند كه به شكلي ناخواسته و به دليل فريب كاري دو بنگاه معاملات ملكي، سر از يك ساختمان درمي آورند و ناچار مي شوند يك آپارتمان را با شراكت هم اجاره كنند....
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي پسر تهروني
سروش تهراني به تازگي از آمريكا برگشته و پدرش اصرار به ازدواج او دارد. اما سروش كه در گذشته پنج بار شكست عشقي خورده حاضر به ازدواج نيست.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي پسران آجري
اميد و محسن و صفا پسران سرراهي هستند كه در محله اي به نام آجري و با حمايت آقاي اتابكي بزرگ شده اند. اميد به ماهور، دختري كه به او درس زبان فرانسه مي داد، دل مي بازد.
قیمت : 30,000 ریال