:: به فروشگاه finall خوش آمدید ::

فيلم سينمايي خوابگاه دختران

فيلم سينمايي خوابگاه دختران
كارگردان :
 محمدحسين لطيفي
 نويسنده :
 ايرج طهماسب

 


نام ... نقش
۱ - باران كوثري .... رويا
۲ - مجيد صالحي .... فرهاد
۳ - صادق صفايي .... قباد
۴ - نگار جواهريان .... شيرين
۵ - اسماعيل پوررضا .... پدر فرهاد و شيرين
۶ - فرحناز منافي ظاهر .... مادر فرهاد و شيرين
۷ - خشايار راد .... پدر رويا
۸ - افسانه ناصري .... مادر رويا
۹ - خسرو احمدي .... جناب سروان
۱۰ - مهدي باطبي .... افسر نگهبان
۱۱ - شهربانو موسوي .... سكينه خانم
۱۲ - مريم بلالي مقدم .... نسرين
۱۳ - سحر گوران .... ليدا
۱۴ - نازنين كشاورز .... مژگان
۱۵ - پروين ميكده .... مادربزرگ رويا

خلاصه داستان : رويا و شيرين كه در همسايگي هم زندگي مي كنند، پس از قبول شدن در كنكور با مشكل جديدي مواجه مي شوند. دانشگاه آنها در منطقه سركوه در خارج از تهران است و براي همين، خانواده هاي آنها با تحصيل آنها مشكل دارند، اما با قولي كه فرهاد برادر شيرين بابت مواظبت از آنها مي دهد، رويا و شيرين براي ثبت نام به آنجا مي روند. رويا پي مي برد كه خوابگاه دانشگاه در دست تعمير است و آنها براي اقامت بايد به ساختمان نزديك خوابگاه بروند. روبروي ساختمان سكينه خانم، خانه اي مخروبه و قديمي هست كه شبها از آنجا صداي جيغ هاي زنانه مي آيد و همه، از جمله سكينه خانم اعتقاد دارند آن ساختمان محل سكونت اجنه و شيطان است. رويا كه سري نترس دارد و برخلافش شيرين كه دختري ترسو است همراه باهم اتاقي‌هايشان و البته فرهاد كه گاه به گاه به آنها سر مي زند،‌قصد دارد پي به راز آن خانه متروك ببرند. در يكي از جست و جوها رويا و شيرين سر از اتاقي درمي آورند كه در آن سفره عقد پهن است و لباس هاي عروسي خونين نيز در آنجا از ديوار آويخته شده. شيرين از ترس به تهران برمي گردد، اما رويا با سماجت هاي خود پي مي برد كه آنجا ديوانه اي مشكوك به نام قنبر در حال رفت و آمد است. سكينه از راز خانه مي گويد كه اجنه علاقه خاصي به عروس ها دارند و تا حالا در اين منطقه چند عروس درست روز عروسي‌شان توسط اجنه دزديده شده اند و خبري از آنها نيست. سكينه به رويا هشدار مي دهد كه شايد او را نيز اجنه بدزدند. از طرفي قنبر كه پي برده شيرين راز جنايت هاي او را دريافته درصدد كشتن رويا برمي آيد. رويا كه دچار عدم تعادل روحي شده، مدام مورد تهديد قنبر واقع مي شود. راز جنايت هاي قنبر و كشته شدن عروس ها فاش مي شود، اما قنبر از دست مأموران فرار مي كند. در روزهاي نزديك به برگزاري جشن عروسي شيرين و فرهاد، قنبر شيرين را با لباس عروس مي دزدد، اما با كمك فرهاد و مأموران پليس او از دست قنبر نجات پيدا مي كند.دسته : نرم افزار
برچسب ها : فيلم سينمايي خوابگاه دختران , فيلم سينمايي خوابگاه دختران , خريد پستي فيلم خوابگاه دختران , ليست فيلمهاي ايراني , خريد فيلمهاي ايراني جديد
قیمت : 15,000 ریال
تخفیف : -
قیمت نهایی : 15,000 ریال

ارسال نظر

نظرات کاربران :

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.

» محصولات مرتبط


خريد پستي فيلم ايراني خط آتش
گروهی از نیروهای ویژه ایرانی برای معدوم ساختن یک سایت بزرگ موشکی عازم کشور عراق می‌شوند. آنها کامیون حامل لباس‌های نظامی را متوقف ساخته و اونیفورم‌های افسران را به تن می‌کنند و به این ترتیب وارد آن سایت عظیم که به شدت تحت حفاظت است، می شوند.
قیمت : 30,000 ریال
فيلم سينمايي خيابان بيست و چهارم
داستان مرد جواني است كه به ظاهر عاشق خانواده است. اما خانواده اي با نظام و قواعد ساخته شده خودش. او زندگي را براي نظم مي خواهد.
قیمت : 15,000 ریال
فيلم سينمايي خاطره
زني نويسنده پس از ازدواج دوم خود، با مشكلاتي روبرو مي شود. او سعي دارد رابطه فرزند و همسر دومش را بهبود بخشد اما اين رابطه براي كودك آزاردهنده است و دشواري هاي زيادي برايش ايجاد مي كند.
قیمت : 15,000 ریال