:: به فروشگاه finall خوش آمدید ::

خرید پستی بازی جی تی ای 5

خرید پستی بازی جی تی ای 5

قهرمان این نسخه Niko Bellic نام دارد . او فردی اهل اروپای شرقی ( روسیه ) می باشد و در کشور خود در کار قاچاق انسان بوده است اما او دیگر از این کار خسته شده است و قصد دارد تا زندگی تازه ای را آغاز کند و این در حالی بود که Roman ، پسر عموی Niko نیز که در Liberty City زندگی می کرد با فرستادن E-mail های متعدد از او دعوت می کرد که به آنجا برود .

Roman به Niko می گفت که در Liberty City من به همه ی خواسته ها و آرزوهایم رسیده ام و اکنون 15 ماشین اسپرت و دو زن و ثروت فراوانی دارم .

 Niko هم که قصد داشت تا زندگی جدیدی را شروع کند و گذشته ی سیاهش را از یاد ببرد به امید گفته های Roman به Liberty City سفر کرد و در آنجا Roman را یافت و فهمید که Roman یک راننده تاکسی ساده بیش نیست و در محله ی نسبتآ فقیر نشین Broker زندگی می کند .
این قستمی از داستان جذاب ترین بازی دنیاست. بازی که از همه نوع قشری طرفداران خاص خود را دارد.دسته : نرم افزار
برچسب ها : خرید پستی بازی جی تی ای 5 , خرید اینترنتی بازی جی تی ای 5،فروش جی تی ای 5، GTA 5 , فروشگاه بازی GTA 5 , بازی GTA IV , بازی GTI , بازی جدید GTA , خرید پستی بازی GTA 5 , خرید پستی بازی جی تی ای 5 , خرید دی وی دی Gta
قیمت : 55,000 ریال
تخفیف : -
قیمت نهایی : 55,000 ریال

ارسال نظر

نظرات کاربران :

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.

» محصولات مرتبط


خرید بازی کشتی کج
«بازی کشتی کج» یک از پر طرفدارترین بازیهای روز دنیاست . خرید بازی کشتی کج به اولین آرزوی اکثر نوجوانان و جوانان تبدیل شده است
قیمت : 55,000 ریال
خرید بازی مسابقات کشتی کج -2011
همانطور که می دانید مسابقات کشتی کج یکی از مهیج ترین مسابقات رزمی در سراسر دنیا به شمار می رود که تا به حال بازی های مختلفی در این زمینه برای کامپیوتر ساخته شده است.
قیمت : 55,000 ریال
خرید پستی بازی GTA IV
داستان بازی Grand Theft Auto IV در سال 2007 و در Liberty City به وقوع می پیوندد . شهری که شبیه سازی شده از شهر نیویورک آمریکاست .
قیمت : 55,000 ریال